Вознесенск, газета Новый Город

змiнимо життя на краще!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Юротдел

Про компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень

E-mail

Як відомо, згідно з Указом Президента України "Про грошову реформу в Україні", з 2 вересня 1996 року в обіг була введена національна валюта України - гривня. Вся готівка, а також залишки вкладів з нарахованими відсотками, незалежно від того, вносились вони рублями чи купоно-карбованцями, перераховані у співвідношенні 100000 карбованців заощаджень - 1 гривня, після чого залишки на рахунках зменшилися в 100000 разів.

Подробнее...
 

Юрконсультация предлагает помощь

E-mail

Адвокаты  юридической консультации г. Вознесенска, расположенной по ул. Пушкинской, 44, являются членами Николаевской областной коллегии адвокатов. Они оказывают следующие виды правовой помощи: составляют исковые заявления, жалобы, письменные юридические справки, представляют интересы граждан и юридических лиц в суде по гражданским, административным делам, докладывают ходатайства и жалобы на приеме у должностных лиц в правоохранительных органах, суде, прокуратуре.

Подробнее...
 

Підтримання державного обвинувачення

E-mail

Конституція України визначає як одну із конституційних функцій прокуратури - підтримання державного обвинувачення в суді (ст. 121 Конституції). Ця функція знайшла своє закріплення в Законі "Про прокуратуру" (ст. 5), а також у Кримінально-процесуальному кодексі України (ст. 264 КПК).

Подробнее...
 

Якість пасажирських перевезень на автомобільному транспорті

E-mail

Вознесенською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання вимог законів, спрямованих на забезпечення якості пасажирських перевезень на автомобільному транспорті.
В ході проведення перевірки встановлено ряд порушень вимог законодавства.

Подробнее...
 

Правопорушення чи злочин?

E-mail

Відповідальність за викрадення чужого майна передбачена статтею 185 Кримінального кодексу України та статтею 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, протягом 2011 року до Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області надійшло 1129 заяв та повідомлень про таємне викрадення майна (що складає 26 % від загальної кількості), за результатами розгляду яких було порушено 260 кримінальних справ, у 798 випадках у порушенні кримінальних справ було відмовлено.

Подробнее...
 

Відключення абонентів на контролі прокуратури

E-mail

Відповідно до ст. 5 Закону України "Про електроенергетику", державна політика в електроенергетиці базується на таких принципах:  додержання єдиних державних норм, правил і стандартів усіма суб'єктами відносин, пов'язаних з виробництвом, передачею, постачанням і використанням енергії;
забезпечення захисту прав та інтересів споживачів енергії; забезпечення відповідальності енергопостачальників та споживачів.

Подробнее...
 

Оружейное дело. Приговор

E-mail

Без малого полтора года в Вознесенском горрайонном суде, под председательством судьи А. Э. Дробинского, слушалось уголовное дело по обвинению группы старших офицеров Вознесенской в/ч А2920 и бизнесмена из Харькова в хищении и продаже огнестрельного оружия и боеприпасов. Обвинение в суде поддерживали сотрудники военного отдела Генпрокуратуры Украины.

Подробнее...
 


Страница 1 из 7


курсы иностранных языков копии часов