Вознесенск, газета Новый Город

змiнимо життя на краще!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Письма читателей

З надією у світле майбутнє

E-mail

Розпочався новий 2014 рік. Для працівників державного підприємства "Вознесенське лісове господарство" цей рік обіцяє бути   насиченим і цікавим на події. Адже нас очікують як вже знайомі так і зовсім нові віяння в виробництві. Так з приходом весни ми активно готуємо лісові масиви до пожежонебезпечного періоду. Цього року встановлено три нові шлагбауми в лісових урочищах підприємства, виготовляється наглядна агітація для розповсюдження в лісі, розпочато проведення лісозахисних заходів, таких як створення та догляд за мінералізованими смугами.

Також стартувала весняна лісокультурна кампанія, під час якої планується створити нових лісових насаджень на площі 55 га., 6 га. плантацій сосни ( для забезпечення в майбутньому новорічними ялинками населення міста та району) та 1 га. експериментальних лісових культур горіха чорного.

 

Подробнее...
 

Умієш любити, живеш не даремно.

E-mail

Рацинський національний заказник чарує своєю незрівняною ні з чим красою. Ні одна людина, яка проживає поблизу його території, чи якимось чином потрапивши в його чарівний світ, не залишалася байдужою до цієї краси. Зелені насадження вражають розмаїттям та величезною кількістю занесених до Червоної книги України трав та квітів. Не менше цікавою є фауна. Олені, косулі, дикі кабани, вовки, лисиці – це не весь перелік живих істот, що обрали своєю домівкою Рацинський ліс.

Багато людей відвідують його в різних цілях. Більша частина щоб отримати моральне та естетичне задоволення, відпочити від одноманітних буднів. Адже ніщо так не заспокоює як спів пташок серед зелені та ковток свіжого повітря на повні легені. Таке єднання з природою додає енергії для звершення мрій, надихає на гарні вчинки. Мабуть саме тому, на охороні усієї цієї краси стають люди, які вміють вболівати за збереження цього багатства.

 

Подробнее...
 

"Академик Сергей Королев"

E-mail

В дни острого политического противостояния, когда волны агрессии накрыли Украину, хотелось бы немного остыть и вспомнить, как все мы вместе вершили большие дела. В 2014 году исполняется 45 лет с момента начала строительства одного из самых известных и уникальных наших кораблей - "Академик Сергей Королев". В 1968 году крупнейший проектант судостроительной отрасли на юге Украины - ЦКБ "Черноморсудопроект" и Черноморский судостроительный завод получили от Министерства обороны заказ на проектирование и постройку научно-исследовательского судна космической службы "Академик Сергей Королёв". Судно должно было обеспечить связь с космическими аппаратами и управление их полетом в районах прохождения орбит, не контролируемых с территории Советского Союза. В те времена из 16-ти суточных витков полета космического корабля "Союз" наземные станции управления могли поддерживать с ним связь только на десяти.

Подробнее...
 

"СНЕЖНЫЙ ДРАКОН" ИДЕТ НА ПОМОЩЬ

E-mail

В рождественские предновогодние дни 2013 года все мировые средства массовой информации были заполнены сообщениями о том, что российское научно-исследовательское судно ледового класса "Академик Шокальский" застряло во льдах Антарктики в 2700 километрах к югу от Австралии. На борту находились 74 человека, в том числе 52 пассажира - группа ученых из австралийской антарктической экспедиции и сопровождающие их путешественники, а также 22 члена экипажа.

Подробнее...
 

Газовий шантаж або буде нам труба

E-mail

Шановна  редакція!

Звертаємось  до  вас  за  допомогою  й  просимо  на  сторінках  газети  "Новый  город"   розповісти  мешканцям  міста  про  те,  як  міська  влада    піклується  про  людей  і  створює  проблеми  на  рівному  місці.  В  роботі    чиновників  міськвиконкому  застосовується  "кабінетний  стиль  роботи"  й  вони  не  спроможні,  як  конкретно  в  нашій  ситуації,  зустрітися  з  людьми  й  вирішити  елементарну  проблему.  Більше  того,  окремі  з  них  проявляють  таку  енергію,  що навіть  не  помічають, що  перейшли  межу  своєї  компетенції  і  порушують  закон,  відстоюючи  інтерес  зацікавлених  осіб. Але  про  все  по  порядку.

Подробнее...
 

Украинская власть и народ Украины живут в разных странах

E-mail

События последних дней натолкнули на такой вывод. Ну посудите сами: до субботы в Киеве проходили мирные акции протеста сторонников евроинтеграции Украины.  В ночь с пятницы на субботу отряды спецподразделения милиции с особой жестокостью избивают и вытесняют с площади Независимости несколько сотен мирных и преимущественно спящих к началу "зачистки" протестующих.  Причем "под раздачу" попадают и случайные прохожие.

Подробнее...
 

Обходите эту аптеку стороной

E-mail

Уважаемая редакция! Пишу о наболевшем. Если послушать премьера Н.Я. Азарова, то "жить стало лучше, жить стало веселее". Ну, прямо как в раю! Особенно пенсионерам.

Подробнее...
 


Страница 1 из 12