Вознесенск, газета Новый Город

змiнимо життя на краще!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Телеграфная лента "НГ"

E-mail

Есть гимн "Восхода"!(Вознесенск, соб. инф.) В конце апреля был объявлен конкурс на создание песни о смелых и мужественных и гимна мотобольной команды "Восход". В понедельник, 15 августа, в Вознесенском горисполкоме подводились итоги конкурса.

 В первой номинации жюри признало лучшей  песню  Владимира Гиля на слова вознесенского школьника Эдика Васильева.
А лучшим стал гимн Мелании Волошиной. Музыку к нему написала преподавательница Вознесенской музыкальной школы Наталья Привалова. Исполнил гимн "Восхода" уже хорошо известный местной публике молодой певец  Дмитрий Даниличев.
Предполагается, что впервые гимн прозвучит на широкой публике 26 августа, на мототреке, перед началом очередной игры "Восхода" в рамках открытого чемпионата Беларуси по мотоболу.

Праздник меда. С 13 августа в Вознесенске проходит "Медовая неделя". Сладкую и полезную продукцию пчеловодства представляют члены местной Гильдии пасечников и медоваров. Начался "Праздник меда" с того, что продукцию освятил протоиерей Михаил Посоленик, священник УПЦ КП. Перед началом ярмарки также состоялся торжественный сбор казаков Буго-Гардовской дивизии и других казацких подразделений Николаевской области.
Среди участников ярмарки - много местных пчеловодов, кто не первый год занимается разведением пчел. Один из них - Владимир Базыченко, который без малого два десятка лет увлекается пчеловодством, сейчас его пасека насчитывает 50 ульев.

Зарплата в «конверті» – життя без майбутнього.  Саме ця тема була обговорена під час проведення засідання Громадської ради, яка відбулася 09.08.2011 року в Вознесенській ОДПІ.
Начальник Вознесенської ОДПІ Манжелей Н.І. звернула увагу присутніх на те,  що  одним з найважливіших питань сьогодення в економічному і політичному житті України є  виконання плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення та з метою організації роботи стосовно виявлення, упередження та руйнування схем ухилень від оподаткування платниками податків, залучення додаткових коштів до бюджету, в тому числі ліквідації джерел походження тіньових коштів для виплати заробітної плати без сплати податку до бюджету та внесків до Пенсійного фонду України.
Використання праці незареєстрованих найманих осіб, виплата заробітної плати в «конвертах» або в розмірі, нижче законодавчо встановленого мінімуму, на жаль, залишається проблемою нашого сьогодення та не втрачає своєї актуальності. На виконання завдань щодо виконання цього негативного явища фахівці управління оподаткування фізичних осіб  з початку року здійснили  7 планових перевірок, під час яких виявлені порушення діючого законодавства при виплаті заробітної плати. Всього донараховано податку на доходи фізичних осіб, пені та фінансових санкцій на суму 285,9 тис.грн., які в сумі 241,3 надійшли до бюджету. Також виявлено 332 неоформлених найманих працівників, по яких донараховано 13,94 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та фінансових санкцій. В ході перевірок з них оформлено 325 найманих осіб. Сума податку, яка надійшла до бюджету в результаті оформлення найманих осіб, становить 41,6 тис. грн.
Також Наталія Іванівна привернула увагу присутніх на результати проведених у поточному році заходів щодо податкового контролю за діяльністю підприємств – вигодонабувачів, транзитерів, ризикових підприємств. Велика увага приділяється руйнуванню схем незаконного відшкодування ПДВ з бюджету, виявлення розбіжностей з контрагентами при відображенні сум податкових зобов'язань та податкового кредиту. Велику роль при цьому має доведення подання податкової звітності в електронному вигляді з ПДВ до 100% рівня, що крім інших позитивних явищ унеможливить прояви корупційних діянь в органах ДПС.
Зазначила, що виконання заходів національного плану дій на 2011 рік у частині впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», трансформує податкову службу з фіскального органу в сервісну державну службу, орієнтовану на клієнта. У такій службі платник податків має бути партнером, а служба працюватиме для задоволення його, а не власних потреб.
В ході засідання в обговоренні даних питань взяли участь всі присутні. Завідувач сектору масово – роз'яснювальної роботи та звернень громадян Белименко М.В. звернула увагу присутніх на проведення посадовими особами Вознесенської ОДПІ особистого прийому громадян,  масово-роз'яснювальної  роботи з платниками податків. На завершення начальник Вознесенської ОДПІ Манжелей Н.І. зазначила, що  робота  працівників ОДПІ  в частині наповнення бюджету  буде сприяти вирішенню багатьох соціальних державних програм, покращенню добробуту громадян та наближенню життя до європейських стандартів, повідомила прес-служба  Вознесенської ОДПІ.

 


курсы иностранных языков копии швейцарских часов ковка