Вознесенск, газета Новый Город

змiнимо життя на краще!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Суботник вдався!

 

Працівники Вознесенської ОДПІ додали свій внесок у красу і чистоту рідного міста Вознесенська, взявши активну участь у Всеукраїнському проекті "Зробимо Україну чистою". "Наша мета  участі в  акції - покращення якості життя звичайним прибиранням. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях. Ми готові власноруч зробити наше місто чистішим і вже довели це сьогодні, під час прибирання та висадки молодих саджанців дерев! Небайдуже ставлення громадян та спільні дії можуть давати фантастичні результати у покращенні життя. Я щиро вірю, що "Зробимо Україну чистою!" буде тим масштабним проектом, що покладе початок спільним діям громадян на благо своєї країни та спільного добробуту", - висловила свою думку начальник Вознесенської ОДПІ Манжелей Н.І.

 

 

Скільки людей бездумно кидає під ноги недопалок чи обгортку, пляшку чи гумку. Українці наче забули себе справжніх - дбайливих господарів. Кожна нормальна людина хоче ходити чистими вулицями, бачити в парках зелену траву, а не бите скло і брудний папір.

Щоб це бажання стало реальністю, потрібно зробити лише три речі: не смітити;  гуртом прибрати свій шматочок країни, збільшуючи простір чистоти;  долучати до цих простих дій інших людей.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю  Вознесенської ОДПІ.

 

 

Купить недорого наручные часы

watchmoda.com.ua

Погода в Вознесенске

копии часов