Вознесенск, газета Новый Город

змiнимо життя на краще!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Новости

Статистика знає все

Скільки ж чекати квартири у м.Вознесенську? Забезпеченість населення житлом є одним із найважливіших факторів, що характеризують розвиток суспільства. За даними Головного управління статистики, на кінець 2013 року у місті Вознесенську житлове питання було невирішеним для 1145 сімей та одинаків. Право першочергового одержання житла мали 223 сім'ї. Зокрема, це багатодітні сім'ї, одинокі матері, хворі (за встановленим переліком) та учасники бойових дій на території інших країн. Право на позачергове одержання житла мали 48 сімей. Це громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (І та ІІ категорії), діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування. Із загальної кількості черговиків найбільша кількість - 874 сімей та одинаків перебували у загальній черзі.

 

 

Озброєні дезертири затримані

Троє військовослужбовців, які у неділю, 11 травня, здійснили втечу з військової частини, розташованої в с.Чабанка Комінтернівського району в Одеській області, затримані на Миколаєвщині. Про це повідомив начальник ГУ МВС України в Одеській області Іван Катеринчук на своїй сторінці у Facebook, передає кореспондент Укрінформу.

"Завдяки своєчасно вжитим оперативно-розшуковим заходам і професійним діям співробітників органів внутрішніх справ області, працівниками оперативних служб і Державтоінспекції небезпечні утікачі були затримані на території Миколаївської області", - зазначив Катеринчук.

Як передавало агентство, 11 травня з військової частини, розташованої в с.Чабанка Комінтернівського району, здійснили втечу троє військовослужбовців. Погрожуючи фізичною розправою місцевому жителю, дезертири заволоділи його транспортним засобом. З трьома одиницями автоматичної зброї (автомат АКС-74) вони зникли у невідомому напрямку. Двоє втікачів (Богдан Дмитренко, 1992 р. р., і Віталій Русін, 1994 р. н.) є уродженцями Донецької області, а ще один (Анатолій Кавун, 1990 р.н.) - Одеської.

 

Звернення прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до Дня Перемоги

Дорогі мої співвітчизники! Шістдесят дев’ятий раз відзначають українці звільнення України і Європи від коричневої чуми. І вперше за 69 років це відбувається в умовах війни. Хай і неоголошеної, але справжньої війни, яку веде російський режим проти України. Уперше після 41-го року ворог перетнув кордони України, порушив її територіальну цілісність, анексував частину території, заслав сюди диверсійно-терористичні групи. Українці –  мирний народ, який ніколи ні на кого не нападав. Але нам не залишили іншого вибору, як взяти до рук зброю. Неначе за допомогою машини часу ми повернулися у тридцяті роки. Саме звідти запозичив свою шокуючу риторику лідер однієї з сусідніх держав. Хіба анексія Криму не подібна окупації Судетської області? Чи невизнання українців як нації, відмінної від росіян, не нагадує дискусії про підготовку до аншлюсу Австрії?

Зіштовхнувшись із зовнішньою агресією та терористами, Україна ще більше цінує безсмертний подвиг тих, хто виборов мир 69 років тому. Тих, хто під різними прапорами билися за Україну, за життя, за майбутнє.

Близько трьох мільйонів українських фронтовиків не вернулися з поля бою. П’ять з половиною мільйонів жителів України були вбиті на окупованій території. Війною було зруйновано майже 700 міст і 28 тисяч сіл. І той, хто зараз говорить у Москві, що, мовляв, перемогли б і без вас, чинить наругу над пам’яттю мільйонів  полеглих.

 

 

В результате ДТП один человек погиб, а трое оказались в больнице

Вчера вечером в г. Вознесенск произошло ужасное дорожно-транспортное происшествие - в самом центре города в результате столкновения двух автомобилей водитель одной из машины погиб, двое его пассажиров и водитель другого автомобиля - госпитализированы в местную больницу, сообщает Интернет-издание http://mediainfo.mk.ua

По предварительным данным, в 22:30 часов на ул. Октябрьской революции 42-летний водитель автомобиля "Mercedes Benz 111 CDI", который двигался от г. Южноукраинск в направлении г. Николаева, допустил выезд на встречную полосу, где произошло столкновение с автомобилем "МАЗ 437041". Вероятной причиной трагедии стал выбор небезопасной скорости движения и ливень, который так же сыграл свою трагическую роль. Как уточнили в Госавтоинспекции Николаевской области, от мощного удара с грузовиком, "Mercedes Benz" перевернуло на крышу, в результате чего у водителя не было шансов выжить, а вот его двое пассажиров 24 и 26 лет и водитель "МАЗ 437041" с травмами были госпитализированы в Вознесенскую центральную районную больницу.

 

 

Началось формирование батальона территориальной обороны

С 5 мая 2014 года в Николаеве на базе Николаевского областного военного комиссариата начинается формирование батальона территориальной обороны. Об этом сообщает командование Николаевского областного военного комиссариата.

В это непростое для страны время обращаемся ко всем неравнодушным и патриотически настроенных николаевцев в возрасте от 18 до 50 лет стать на защиту своей семьи, города и области. Нужны офицеры, прапорщики, сержанты и солдаты. Для военнослужащих и членов их семей гарантируется полный социальный пакет и ежемесячное денежное вознаграждение семьям военнослужащих.

Желающим проходить службу в Николаевском батальоне территориальной обороны обращаться в районные военные комиссариаты по месту регистрации для получения более полной информации или по тел.: 37-63-73.

 


Страница 1 из 20