Вознесенск, газета Новый Город

змiнимо життя на краще!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Телеміст між Львовом та Вознесенськом

23 квітня у приміщенні бібліотеки № 1 м. Вознесенська відбувся телеміст на тему воркауту, що спрямований на налагодження комунікації між ровесниками з різних регіонів України, спростування стереотипів, створення нових цікавих ініціатив.

 

 

Як зазначив Трандафіл Володимир - виконавчий директор ГО «Агентство економічного розвитку», співавтор та модератор зустрічі, «телемости є гарною нагодою повчитись у інших, розпочати зміни у власному житті, познайомитись з цікавими непересічними особистостями».

 

Он-лайн зустріч проходила між Львовом та Вознесенськом, яка відбулась внаслідок переглянутого учнями Львова сюжету по СТБ про Михайла Нелюбова, учасника команди «Стран Харт» - людини величезної мужності, зразка для наслідування по формуванню здорової особистості. У хлоп'ят виникло бажання познайомитись з Михайлом Нелюбовим поближче та поспілкуватись на тему воркауту. Знайомство стало можливим завдяки людям доброї волі, що допомогли в організації цього заходу: Смірновій Наталі - керуючій бібліотеки №1; Жишко Олені - організатору команди «Стран Харт», Мельниченко Марку та Корой Олександру - учасникам команди.

У Львові учні школи №55, з якої проводилась трансляція, були захоплені прикладом Михайла, він став авторитетом для інших та прикладом для наслідування. Присутні задумались над власним життям та формуванням власної сили волі…

На фото:  вознесенські спортсмени під час телеспілкування зі Львовом.

 

 

Купить недорого наручные часы

watchmoda.com.ua


копии часов