Вознесенск, газета Новый Город

змiнимо життя на краще!

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Человек и город

Громадська експертиза

З метою забезпечення  просування ґендерної рівності в рішеннях місцевої влади через врахування особливостей становища, потреб і інтересів ґендерних груп населення, забезпечення ґендерного балансу у захисті  та просуванні економічних  прав жінок в сфері підтримки та розвитку малого підприємництва в м. Вознесенську було проведено гендерну експертизу. Результати аналізу місцевої політики були презентовані учасникам громадського обговорення 24 лютого 2014 р. за участю представників громадської ради. Згідно з Порядком сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №976 від 05.11.2008 року, здійснено аналіз місцевої політики в сфері врахування інтересів різних гендерних  груп в ході розробки та реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Вознесенську на 2013-2014 роки.

 

 

Статистика знає все

Демографічна ситуація у місті Вознесенську за 2013 рікУправління статистики у Вознесенському районі повідомляє, що за попередніми даними станом на 1 січня 2014 року у м. Вознесенську, за оцінкою, проживало 36,2 тис.осіб. Внаслідок демографічних процесів, які відбулися упродовж року, чисельність наявного населення зменшилась на 421 особу. Основним чинником зменшення кількості жителів лишається природне скорочення, яке становило 260 осіб, зафіксовано також міграційне скорочення - 161 особа. Протягом 2013 року було зареєстровано 439 народжених, що на 42 маляти менше, ніж за 2012 рік. Кількість померлих збільшилась на 46 і становила 699 осіб.

 

 

Допоможемо пернатим

Зима для птахів - це велике випробування, особливо зараз наприкінці. І найкращим подарунком для них стане годівничка з кормом. Підгодовування взимку сприяє збереженню чисельності птахів, та є одним з головних засобів залучення їх до певної місцевості, що дає змогу провести дослідження видового складу птахів. Для виготовлення годівниць можна використовувати порожні пластикові пляшки,картонні коробки чи робити годівнички з фанери чи дерева. Головне, щоб пташкам було зручно. Корм необхідно додавати потроху кожен день. Особливо корму має бути вдосталь під час ожеледиці та снігопадів, бо в таку негоду джерелом харчування для птахів лишаються тільки годівниці. Несмажене насіння соняшника дуже полюбляють снігурі та синиці, його краще ледь-ледь роздушити качалкою. Просо, пшоно їдять синиці та горобці.

 

З чого починається ліс

Всім відомо, що ліси в степовій зоні України створенні виключно завдяки людській праці та намаганням покращити оточуюче середовище. Але все ж тики з чого починається ліс? Мало хто знає відповідь на це питання, а ще менше тих хто коли-небудь взагалі про це замислювався. В першу чергу ліс починається з бажання людини оточити себе усім природнім, живим, свіжим, зеленим, наприклад, вазони з квітами в квартирах та будинках, так ліси в масштабах планети, країни, області.

 

 

Герои рядом с нами

Станислав Омельчук: «Того, что мог задохнуться или сгореть, я испугался, когда уже был в безопасности». О детях-героях наша газета писала не раз. И всех их объединяет то, что в экстремальных ситуациях подростки совершенно забывают о собственной безопасности и бросаются на помощь незнакомым людям, рискуя утонуть в ледяной воде или сгореть в полыхающем доме. В поселке Мартыновка на Николаевщине 14-летний Станислав Омельчук подвергал свою жизнь опасности уже тогда, когда пытался проникнуть в окутанный дымом дом. Ведь на второй этаж, где разгорелся пожар, мальчик влезал по… газовой трубе. Страшно предположить, что было бы, если бы под его весом старая труба оборвалась и в горящем доме взорвался бы газ. К счастью, такого не случилось. Станислав сумел благополучно добраться до балкона и вытащить на него из квартиры хозяйку, едва не задохнувшуюся от угарного газа.

 

Благодійне щедрування

Народні традиції щедрування в Україні тягнуться із давніх давен, залишаючись одними з найулюбленіших в народі. Радісно та щиро щедрувальники обходять господи з побажаннями щастя, здоров'я та благополуччя. Вже третій рік поспіль,  міській благодійній організації "Фонд громади Вознесенська", ця давня українська традиція для вознесенців наповнена ще й благородною метою - щедрування проводиться на користь благодійності для вирішення соціально важливих потреб громади міста. Цього року метою благодійного щедрування став - збір коштів для покращення умов навчання  дітей в школах в рамках благодійної програми "Моя школа".

 

 

Будьте обережні на льоду

Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах, підлідна ловля риби! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід. Вознесенське міжрайонне управління попереджає: виконуючи не складні правила поведінці на льоду ви збережете своє життя. Перед тим, як вийти на лід: знайдіть для початку стежку або сліди на льоді. Візьміть з собою палицю для того, щоб перевірити міцність льоду. Якщо після першого удару палицею на ньому з'являється вода, негайно повертайтеся на те місце звідки ви прийшли: ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударом ноги.

 

Новое назначение

Исполняющим обязанности главы Южноукраинского городского отдела милиции назначен подполковник Александр Довганюк. Об этом сообщили в секторе связей с общественностью УМВД Украины в Николаевской области.

Так, Довганюка, который ранее занимал должность заместителя главы Вознесенского горотдела милиции, уже официально представили подчиненным.

 

Чем запомнился год уходящий

2013 стал для части жителей Вознесенска особенным, для части - обыденным. Кто-то женился или развелся, у кого-то в семье случилось долгожданное пополнение, а кого-то ждала неизбежная потеря родных людей. Как бы там ни было, этот год подходит к концу. И сейчас на пороге 2014. Мы решили вспомнить, чем же жителям Вознесенска запомнился год уходящий.

 


Страница 1 из 27